Reference

Děkujeme za profesionální přístup a vstřícnou spolupráci. Oceňujeme vysokou úroveň znalostí a kvalitu provedených služeb v oblasti daňového poradenství. Naše spolupráce trvá již od roku 2010 a do budoucna určitě počítáme s pokračováním.

Dlouhodobě spolupracujeme s paní Procházkovou, která kontroluje vedení naší daňové evidence, zajišťuje podávání veškerých daňových přiznání a jsme velmi spokojeni s jejím přístupem. Je flexibilní, ochotná kdykoli pomoci a poradit, jak využít veškerých zákonných možností k optimalizaci daňové povinnosti. S cenou za její služby jsme také spokojeni.

Organising a bookkeeping as a small Czech based company with entirely international business and a lot of travelling is rather complex and time consuming. Radka Prochazkova deals with this impressively effective and independent, and delivers a reliable and on-time service every single month. This significantly eases our workload and give’s us the time to focus on our business!

Náš sportovní spolek TJ Litohlavy z.s. spolupracuje s ing. Radkou Procházkovou od roku 2012. Oceňujeme její profesionalitu při zpracování účetnictví spolku, které je nám důležitým transparentním podkladem pro rozhodování o spolku, dále pak rychlou reakci na naše dotazy a ochotu při přípravě podkladů pro vyúčtování dotací spolku.