Reference

Děkujeme za profesionální přístup a vstřícnou spolupráci. Oceňujeme vysokou úroveň znalostí a kvalitu provedených služeb v oblasti daňového poradenství. Naše spolupráce trvá již od roku 2010 a do budoucna určitě počítáme s pokračováním.

Ing. Tomáš Mužík, jednatel Matex PM

Dlouhodobě spolupracujeme s paní Procházkovou, která kontroluje vedení naší daňové evidence, zajišťuje podávání veškerých daňových přiznání a jsme velmi spokojeni s jejím přístupem. Je flexibilní, ochotná kdykoli pomoci a poradit, jak využít veškerých zákonných možností k optimalizaci daňové povinnosti. S cenou za její služby jsme také spokojeni.

Jaroslav Urban, majitel firmy pračky Urban

Organising a bookkeeping as a small Czech based company with entirely international business and a lot of travelling is rather complex and time consuming. Radka Prochazkova deals with this impressively effective and independent, and delivers a reliable and on-time service every single month. This significantly eases our workload and give’s us the time to focus on our business!

Robert Ferstl, Managing Director PFLUGK s.r.o.

Náš sportovní spolek TJ Litohlavy z.s. spolupracuje s ing. Radkou Procházkovou od roku 2012. Oceňujeme její profesionalitu při zpracování účetnictví spolku, které je nám důležitým transparentním podkladem pro rozhodování o spolku, dále pak rychlou reakci na naše dotazy a ochotu při přípravě podkladů pro vyúčtování dotací spolku.

Karel Nekut, Tělovýchovná jednota Litohlavy